Emel roczki

Geox buty dziecięce

emel sandałki

Wybieramy sandałki

Każdy rodzic jak jego dziecko stawia pierwsze kroki zaczyna zastanawiać się nad wyborem pierwszego obuwia. Jeżeli nasze dziecko stawia pierwsze kroki latem, to często sięgamy jako po sandałki jako pierwsze buty. Warto pamiętać, że wybór letnich butów jest tak samo ważny jak zimowych i zdecydowanie powinniśmy się do niego dobrze przyłożyć. Źle dobrane buty mogę dziecku zrobić krzywdę, a tego oczywiście żaden rodzic nie chce.

Na co zwrócić uwagę?

Podstawowa sprawa podczas zakupu butów dla dziecka to rozmiar stopy. Pamiętajmy, że stopa dziecka rośnie bardzo szybko. Dlatego jeżeli kupiliśmy buty na wiosnę to nie kupujmy w ciemno tego samego rozmiaru latem, ponieważ jest duża szansa, że stopa naszego dziecka urosła. Kupując buty warto zostawić niewielki zapas, najlepiej około centymetra. Wówczas mamy szansę, że dziecku wystarczą buty na sezon. Kolejnym elementem jest wybór odpowiedniego materiału. Oczywiście najlepiej będzie, jeżeli buty będą wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry. Jeżeli nie skóra to może być materiał tekstylny, jednak najwyższej jakości. Dlaczego jest to tak ważne? Dobry materiał gwarantuje, że buciki naszego dziecka będą odpowiednio przewiewne i co bardzo ważne naturalnie będę dopasowywały się do kształtu stopy naszego dziecka.

Kolejnym ważnym elementem podczas wyboru butów jest dobór podeszwy. Powinna być ona elastyczna, na tyle aby spokojnie się uginała podczas chodzenia. Jeżeli podeszwa będzie zbyt sztywna to może doprowadzić nawet do nieprawidłowego rozwoju stopy. Warto również zadbać o to, aby podeszwa była antypoślizgowa. Sztywny zapiętek też jest bardzo ważnym elementem. Pozwala on na prawidłowe układanie się stopy w buciku.

Duży wybór

Wybór sandałów na rynku jest bardzo duży. Warto sprawdzić ofertę jaką przygotowała firma emel sandałki. Dostajemy tutaj najwyższą jakość i idealnie dobrane materiały wykonania. Wybierając sandały powinniśmy dobrać takie, które zapinają się na pięcie, wówczas uzyskamy odpowiednie usztywnienie stopy naszego dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *