Emel roczki

Geox buty dziecięce

emel sandały

Jakie się problemy ze stopami

Zdecydowana większość dzieci rodzi się ze zdrowymi stopami, jednak nieprawidłowe obuwie powoduje podczas ich rozwoju różnego rodzaju problemy. Pomimo, że jak było wspomnaine większość dzieci rodzi się ze zdrowymi stopami to już w przedszkolu blisko połowa z ich ma wady w budowie stóp. Jednym z najczęściej spotykanych problemów jest płaskostopie. Warto już na tym etapie zadbać o prawidłowe obuwie jeżeli nie chcemy, aby nasze dziecko chodziło w specjalnych ortopedycznych butach. Jeżeli zachowamy kilka podstawowych zasad i się do nich zastosujemy to mamy sporą szansę na to, że wszystko będzie dobrze.

Sandały czy to dobry wybór?

Buty nie są tanie a do tego dzieci bardzo szybko z nich wyrastają co powoduje, że rodzice bardzo chętnie próbują szukać oszczędności. Dzieci potrafią zmienić dwa lub nawet trzy rozmiary w ciągu roku. Nie dziwie wobec tego, że rodzice szukają oszczędności, ponieważ buty dziecięce kosztują praktycznie tyle samo, co dorosłych. To jednak nie jest dobrym pomysłem i może być przyczyną płaskostopia. W takiej sytuacji warto się zastanowić czy opłacalna jest inwestycja w obuwie takie jak emel sandały?

Zdecydowanie tak, pomimo, że dziecko na dworze będzie używało tych butów przez trzy miesiące, to jeżeli jednak dobrze to zaplanujemy to w lecie nasze dziecko będzie mogło chodzić w sandałach a jesienią mogą to być przykładowo buty zmienne do szkoły. Wtedy nie będzie problemu, że dziecko szybko wyrosło i nie będziemy czuli straty finansowej. To też jest ważne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *