Emel roczki

Geox buty dziecięce

kapcie befado

Jak dobrze kupić buty?

Kupienie dziecięcych butów może okazać się sporym wyzwaniem zarówno dla małych dzieci jak i dla rodziców. Dzieci nie przepadają za chodzeniem po sklepach i robieniem zakupów. Do tego, że trzeba co chwilę mierzyć buty to jeszcze dziecięca stopa rośnie bardzo szybko i wizyty w sklepach obuwniczych trzeba powtarzać nawet dwa lub trzy razy w roku. Oprócz tego, że generuje to koszty jest często dla dzieci denerwujące. Tak czy owak trzeba się z tym zmierzyć i każdy rodzic musi się nastawić na wizyty w sklepach przynajmniej jeden raz w sezonie. Problem zaczyna się zazwyczaj przy przymiarkach. Trzeba jednak przyznać, że jak dobrze zmierzymy naszą stopę to mamy sporą szansę na to, że uda nam się kupić buty przez Internet co znacznie ułatwi nam życie. Tak więc zmierz stopę swojego dziecka i spokojnie możesz rozpocząć dokonywanie zakupów w momencie kiedy będzie ono spało. Inaczej mierzymy kapcie befado a inaczej jednak rozmiar twardego buta.

To warto wiedzieć o stopie dziecka

Stopa małego dziecka to bardzo delikatny jeszcze narząd. Proces kształtowania trwa do ósmego roku życia, do tego czasu jest to struktura delikatnych chrząstek, tłuszczu i mięśni. Dlatego tak ważne jest właściwe dobranie obuwia w tym wieku. Jeżeli zrobimy to źle możemy doprowadzić do deformacji stopy naszego dziecka. Stopa dziecka rośnie bardzo szybko i czasami może się tak zdarzyć, że nie będzie ono czuło, że wyrosło z butów.

Brak tego czucia wynika z faktu, że na stopie jest bardzo dużo tłuszczu. Dlatego przed każdymi kolejnymi zakupami butów koniecznie trzeba dokonać pomiarów stopy dziecka aby odpowiednio dobrać rozmiar buta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *