Emel roczki

Geox buty dziecięce

emel sandałki

Dobre sandały

Kiedy nasze dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki to przychodzi naturalna myśl o butach, o tym jakie wybrać. Jeżeli pierwsze kroki dziecko postawi latem, to często wybór na pierwsze buty pada na sandałki. Dobrym pomysłem mogą się okazać emel sandałki. Wybór butów na lata nie powinien wyglądać inaczej niż wybór butów zimowych. Trzeba zabrać o ich odpowiednie dobrania, bo przekłada się to bezpośrednio na zdrowie stóp naszego dziecka.

Na to zwróć uwagę

Jak donoszą badania medyczne sam dobór butów pomimo, że jest bardzo ważny, to również ważna jest możliwość aby dziecko miało możliwość chodzić boso lub w samych skarpetkach antyposlizgowych. Jest to dobre i zdrowe rozwiązanie dla stóp naszego dziecka, kontakt z podłogą jest o tyle ważny, że właśnie chodząc jak twierdzą lekarze wykształca się nasz wzór chodu. Oczywiście nie wszędzie da się, by dziecko chodziło na boso. W sytuacji kiedy dziecko wychodzi na dwór już zdecydowanie musimy zadbać o odpowiednie buty.

Sprawdź podeszwę

Bardzo ważne jest to, aby dobrać właściwą podeszwę. Teoretycznie może się to wydawać nieważne, ale musi być ona elastyczna aby się uginała. Idealnie, gdyby podeszwa zginała się na linii palców. Zbyt sztywna podeszwa może doprowadzić do różnych schorzeń, ponieważ stopa dziecka nie będzie się prawidłowo układała. Wybór na rynku jest bardzo duży  i nie powinno być problemu ze znalezieniem dokładnie tego czego potrzebujemy. Możemy przebierać w tysiącach modeli i kolorów dostępnych w sklepach z butami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *