Emel roczki

Geox buty dziecięce

emel roczki

Dobre buty

Wybór odpowiedniego obuwia dla dziecka jest niezmiernie ważnym elementem. Wielu rodziców zastanawia się kiedy kupować pierwsze buty, jak je dobierać oraz na ca zwracać uwagę. Sprawa teoretycznie jest prosta, w praktyce jednak do zakupu butów należy się dobrze przyłożyć. Dlaczego? Ponieważ niechcący możemy popełnić błędy, które będą odczuwalne dla naszego dziecka prze dłuższy czas. Dlatego warto poświecić trochę czasu na dobieranie obuwia dla naszego malucha.

Dobieramy rozmiar

Pierwszym i najważniejszym elementem jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Sprawa teoretycznie wydaje się prosta, jednak wcale taka nie jest. Jak zmierzyć rozmiar stópki dziecka? Najprościej jest postawić stopę dziecka na kartce papieru, tak aby była dobrze odciśnięta i ją odrysować. Następnie mierzymy odległość od pięty do najdłuższego palca, wcale nie musi być to paluch i mamy długość stopy. Na tej podstawie sprzedawca będzie w stanie dobrać odpowiednią długość wkładki.

Nawet jeżeli nasze dziecko potrafi już mówić, to badania wykazały, że dzieci potrafią chodzić w butach nawet o dwa rozmiary mniejszych i nie marudzić z tego powodu. Dlatego to po stronie rodzica jest zadania, aby dopilnować rozmiaru.

Wygodne buty

Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest to, aby buty były wygodne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zwłaszcza, gdy nasz maluch zaczyna stawiać pierwsze kroki. Tutaj idealnie sprawdzają się buty takie jak emel roczki wykonane z najwyższej jakości materiałów i zaopatrzone w specjalnie wyprofilowaną piętkę, które uniemożliwia wykrzywianie się nóżek. Oczywiście należy też dobierać taki materiał, aby stopa dziecka mogła oddychać. Zwłaszcza w lecie jest to ważne. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będą buty, które wykonane tak jak emel roczki są w stu procentach ze skóry naturalnej, co zapewnia naszemu dziecku duży komfort ich użytkowania. Oferta butów jest bardzo szeroka i z całą pewnością każda mama znajdzie coś dla swojego maluszka co będzie im obojgu odpowiadało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *